Dodacie podmienky

Spôsob doručenia a platby si vyberáte pri zadávaní vašich kontaktných údajov v kolónke DORUČENIE, kde si môžete vybrať z týchto troch spôsobov:
- platba vopred na účet, variabilným symbolom je číslo objednávky - číslo účtu vám bude oznámené po prijatí objednávky,
- Dobierka

tovar zasielame:
- doporučene - cena podľa platného cenníka Slovenskej (resp. Českej) pošty
- poštou na dobierku - cena podľa platného cenníka Slovenskej (resp.Českej) pošty
- osobný odber - po dohode  v predajni zdravej výživy Lipka Zdravia, Matičné námestie 1, 02201 Čadca,
( PO-PIA, od 8:30 do 16:30) prípadne vedľa v  reštaurácii, kaviarni DelNicky.od 10:00 do 20:00. - platba vopred na účet: swift/BIC: SK89 0200 0000 0017 1162 1254


Ceny dopravy:


doporučene - spoločne s kúpnou cenou je kupujúci povinný zaplatiť predávajúcemu tiež náklady spojené s balením a dodaním tovaru cena podľa platného cenníka Slovenskej pošty

 • Ceny za dodanie sú:

  Slovenská pošta (prevodom na účet) (3,90 EUR)

  Slovenská pošta (dobierka) (4,90 EUR)

  Česká pošta (prevodom na účet) (6,90 EUR)

  Česká pošta (dobierka) (8,90 EUR)

  Osobný odber (0 EUR)

Pravidlá obchodu

1. Každá objednávka je považovaná za záväznú.
Zákazník odoslaním objednávky potvrdzuje, že súhlasí s pravidlami obchodu, s možnosťami platby, dodacími podmienkami, reklamačnými podmienkami a zoznámil sa s ustanovením o ochrane osobných údajov.
2. Žiadame, aby ste vo vlastnom záujme uvádzali presné a pravdivé údaje do objednávkového formuláru. Každá objednávka je po odoslaní potvrdená e-mailovou správou, v ktorej máte poslednú možnosť skontrolovať správnosť vyplnených údajov. Pokiaľ je v objednávke z nejakého dôvodu chyba, neodkladne nás kontaktujte.
3. Predajca si vyhradzuje právo zákazníka telefonicky kontaktovať pre overenie alebo upresnenie objednávky, pokiaľ napr. ide o vyššiu hodnotu objednávky, chýbajúce či nepresné údaje a pod.. V prípade odmietnutia autorizácie objednávky kupujúcim, predajca považuje objednávku za neplatnú.
4. Pokiaľ dôjde medzi vybavením a odoslaním objednávky k zmene cien, platia vždy ceny uvedené v už uskutočnenej objednávke.
5. Predávajúci poskytuje na dodaný tovar záruku výslovne uvedenú v Dodacom liste (dodací list slúži zároveň ako záručný list), ak to nie je v dodacom liste uvedené, minimálna záruka je 24 mesiacov odo dňa predaja. Predávajúci zodpovedá za závady, ktoré sa na predanom tovare prejavia v záručnej dobe spôsobené závadou materiálu, funkčnou chybou. Záruka sa nevzťahuje na závady spôsobené neodbornou obsluhou, neprimeraným zaobchádzaním, elektrostatickým výbojom, alebo na závady spôsobené nadmerným mechanickým opotrebením. Záruka sa tiež nevzťahuje na škody vzniknuté v dôsledku živelnej udalosti, živelnej katastrofy, násilného poškodenia, poveternostných podmienok, alebo prevádzkou v extrémnych a neobvyklých podmienkach.


Možnosti platby

A) Platba bankovým prevodom:
Pokiaľ si zvolíte tento spôsob platby môžete Vašu platbu za tovar poukázať na náš účet týmito spôsobmi.
1. bankovým prevodom z Vášho účtu (internetbanking, GSM banking) . - IBAN: SK89 0200 0000 0017 1162 1254
2. zložením peňazí v hotovosti na ktorejkoľvek pobočke našej banky priamo na náš účet
3. odoslaním finančnej čiastky poštovou poukážkou typu A z ktorejkoľvek pošty v SR

Číslo účtu je odoslané po objednávke e-mailom zákazníkovi spolu s čiastkou objednávky a poštovného podľa platných tarifov Slovenskej pošty a balného. Variabilný symbol je zhodný s ID Vašej objednávky, ktoré obdržíte v potvrdzovacom emailu. Zaplatený tovar Vám bude pripravený a po obdržaní platby na náš účet bude odoslaný.

B) Dobierkou + 1 eur
Tovar zaplatíte pri prevzatí objednávky. V prípade dodania tovaru mimo Slovenskú republiku (z výnimkou ČR) je požadovaná vždy platba dopredu - do Českej republiky tovar zasielame na dobierku Českou poštou..

C) Hotovostne, osobný odber:
V tomto prípade zaplatíte hotovostne pri prevzatí tovaru.


Dodacie podmienky

1. Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v objednávke tovaru (pokiaľ nie je uvedené v poznámke inak). Zásielky sú odosielané prostredníctvom Slovenskej pošty. V prípadě Českej republiky je tovar odoslaný prostredníctvom Českej pošty po vzájomnej dohode.
2. Pokiaľ nie je uvedené inak, je tovar je expedovaný do 14 pracovných dní od obdržania objednávky.
3. Ku každej dodávke tovaru bude priložený daňový doklad, ktorý slúži súčasne ako dodací a záručný list.