Čo sú bunkové soli?


Čo sú bunkové soli?

Bunkové soli pomáhajú kompenzovať nedostatok a aktivovať samoliečebné sily ľudského organizmu. V minulosti poskytovala pestrá strava dostatok živín a minerálov pre telo.

S moderným spôsobom poľnohospodárstva a pestovania, ktoré je zamerané na rýchlu a vysokú produkciu za pomoci umelých hnojív, pesticídov a iných zdraviu škodlivých prípravkov sa postupne množstvo výživných látok v potrave podstatne znížilo.

Z toho dôvode je strava moderného človeka chudobná na látky potrebné pre zdravé fungovanie organizmu. V dôsledku toho ako aj v kvôli zvýšenej fyzickej a duševnej záťaži, dochádza k narušeniu rovnováhy esenciálnych minerálnych živín, čo sa nakoniec prejaví komplikáciami a zdravotnými problémami. Práve v tomto prípade môžu bunkové soli prispieť k tomu aby sa v tele doplnili potrebné látky a telo sa dostalo do stavu rovnováhy a zdravia.

 
Bunkové soli Biominerál D6 sú veľmi bezpečné prípravky a môžu sa užívať pri mnohých zdravotných problémoch a popri iných formách liečby. Vďaka dlhej tradícií disponuje táto metóda bohatými empirickými znalosťami pre ich využitie v procese samoliečby a prevencii.

Bunkové soli Biominerál D6 sa môžu užívať aj v tehotenstve, pri dojčení a sú vhodné aj pre deti.