• Kolagén extra silný pre pohybové ústrojenstvo 430g

Kolagén extra silný pre pohybové ústrojenstvo 430g

  • Kód produktu: 151215
  • Dostupnosť: Skladom
  • 80,00€

Extra silný kolagén pre ľudí s problémami s pohybovým ústrojenstvom, ktorí trpia bolesťami kĺbov a kostí, pre športovcov, alebo aktívnych ľudí.

Nazvali sme ho športový kolagén, lebo vám pomože aj s bolesťami kĺbov a budete môcť znovu viesť aktívny život, alebo športovať.

Prísady v našom kolagéne sú overené klinickými štúdiami a medzinárodnými testami kvality.
 Veľmi sme si dali záležať na najvyššej kvalite všetkých prísad, aby bol Športový Kolagén extra silný čo najúčinnejší.

430g - 1 mesačné balenie.
Denná dávka 14000 mg (2 odmerky).
Neochutený.
Odmerka je súčasť balenia.

ŠPORTOVÝ KOLAGÉN

je EXTRA SILNÝ výživový doplnok, skladajúci sa z účinných ingrediencií zameraných na podporu pohybového ústrojenstva, ako kosti, kĺby, šľachy, chrupavky, svaly, ale aj ostatné orgány. Pomáha pri bolestiach kostí a kĺbov. 

Obsahuje vysoko kvalitný bioaktívny hydrolyzovaný rybí kolagén typu I, ktorý obsahuje molekuly s peptídovými vláknami s najnižšou molekulárnou hmotnosťou na trhu, 2000 Daltonov. Je extrémne dobre vstrebateľný a využiteľný pre organizmus. Kolagén typu I. tvorí cca 90% celkového kolagénu v tele, je hlavná zložka kostí a tiež sa nachádza v šľachách, väzivách, cievach a orgánoch ako aj v pokožke a vlasoch. 

Ďalšou významnou zložkou sú kolagénové peptídy z membrán vaječných škrupín (OVOMET). Vysoko biologicky dostupný zdroj uhličitanu vápenatého. Prirodzene bohatý na biomolekuly, ktoré výrazne zlepšujú zdravie kĺbov, kostí a šliach, ale aj pokožky, vlasov a nechtov. Pomáha bojovať proti starnutiu, proti zápalom a podporuje zdravé trávenie.

Kyselina hyalurónová je vysokokvalitná s najnižšou molekulárnou hmotnosťou a vysokou vstrebateľnosťou pomáha udržiavať zdravé kĺby. Udržiava pružnosť chrupavky, vytvára mazivo a tým sa správa ako tlmič nárazov a znižuje ich bolesť, hlavne u ľudí s osteartrózou. Zároveň je zodpovedná za tuhú konzistenciu kĺbovej tekutiny. 

Chondroitin sulfát je jeden z najvyhľadávanejších doplnkov stravy dostupných na súčasnom trhu. Pomáha spomaliť degeneráciu chrupavky a zvyšuje regeneráciu tkaniva po úraze alebo cvičení. Je dôležitou štrukturálnou zložkou chrupavky a jedna z kľúčových látok, ktoré umožňujú, aby kĺby vydržali tlak.

Glukosamín Sulfát je kĺbová výživa na obnovu a regeneráciu kĺbov. Je stavebným prvkom chrupavky, podieľa sa na budovaní šliach, väzív a chrupavky. Zvyšuje hustotu chrupavky, chráni kĺby a zmierňuje ich bolestivosť. Má priaznivé protizápalové účinky, prispieva k lepšej pohyblivosti, rozsahu a pohybu a celkovému zdraviu kĺbov. Je ideálny aj ako prevencia.

MSM (metylsulfonylmetán) je kĺbová výživa - organická a biologicky najlepšie vstrebateľná forma síry, ktorá podporuje zlepšenie funkcie imunitného systému, znižuje zápal a pomáha obnoviť zdravé telesné tkanivo.

Vitamín C je antioxidant, ktorý pomáha telu s regeneráciou a posilňuje imunitu. Je potrebný pre správne vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek a vývoj kostí a zubov. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom, znižuje únavu a vyčerpanie. Pomáha k správnemu fungovaniu nášho metabolizmu a tiež podporuje psychickú pohodu a v neposlednom rade pomáha k tvorbe kolagénu.

Prísady v našom kolagéne sú overené klinickými štúdiami a medzinárodnými testami kvality.
Veľmi sme si dali záležať na najvyššej kvalite všetkých prísad, aby bol Collagen peptides sport čo najúčinnejší. Štítky: kolagén