• Antilipidový čaj TIENS 40 x 1,5 g

Antilipidový čaj TIENS 40 x 1,5 g

  • Výrobca: ABNOBA
  • Kód produktu: 6909753789740
  • Dostupnosť: Skladom
  • 22,60€

Zloženie TIENS Antilipidového čaju zahŕňa listy gynostemmy (Gynostemma pentaphyllum), listy lotosu (Folium nelumbinis), semená kassie tory – rastliny patriacej medzi strukoviny (Cassia tora), a v Číne po tisíce rokov známy koreň stavikrvu mnohokvetého (Polygonum multiflorum). Na podporu účinku vyššie zmienených zložiek tento produkt obsahuje aj 6 druhov zeleného čaju .

Čajové lístky sa sušia a spracujú použitím malého množstva pary. Čo je najdôležitejšie – neprejdú procesom fermentácie, preto si uchovajú cenné vitamíny a minerály. Byliny použité na výrobu TIENS Antilipidového čaju sú určené na podporu a všestrannú revitalizáciu tela. Hoci väčšina z nich má čistiace a antioxidačné vlastnosti, každý z nich má svoje špecifické kvality. Napríklad, semená kassie podporujú zrak a koreň čínskeho stavikrvu má pozitívny vplyv na stav vlasov.


Zložky TIENS Antilipidového čaju pomáhajú telu dosiahnuť celkovú rovnováhu:
Podporujú odstraňovanie toxínov a majú antioxidačné účinky. Pomáhajú udržiavať správnu hladinu lipidov v krvi. Majú pozitívny vplyv na zrak. Povzbudzujú prirodzenú obranyschopnosť tela.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE
Jeden pohár čaju dvakrát denne, ráno a večer. Zalejte 1 vrecúško čaju pohárom horúcej vody (70-80 °C). Najvhodnejšie je pohár prikryť a nechať 10 minút lúhovať.

Súvisiace produkty

Štítky: caj-tuky-vapnik-imunita