• Koenzým Q10

Koenzým Q10

  • Výrobca: Nef de Santé
  • Kód produktu: 8595243600237
  • Dostupnosť: Skladom
  • 10,80€

Koenzým Q10 je reaktivátorom 95 % všetkej bunkovej energie, ktorú potrebujeme pre život. Jeho produkcia vrcholí v 20. roku života, potom klesá a v starobe zaniká. Pri jeho nedostatku sa pomaly zastavujú biochemické pochody v bunke a dochádza k degeneratívnym procesom. Koenzým Q10 pomáha tento proces zvrátiť a zabezpečiť opätovnú zvýšenú tvorbu energie v organizme. Koenzým Q10 je preto vhodný pre chorých a osoby v rekonvalescencii, seniorov alebo športovcov, stresom zaťažených a psychicky vyčerpaných jedincov. Z klinického pohľadu je koenzým Q10 významný pri srdcovej nedostatočnosti a ischemickej chorobe srdca, najmä pri angíne pectoris. Významne pôsobí pri neurodegeneratívnych a degeneratívnych svalových ochoreniach. Koenzým Q10 je vhodný pre osoby po 30. roku života a nevyhnutný pre osoby vo veku 50 a viac rokov.

» je reaktivátorom 95 % všetkej bunečnej energie
» vhodný pre chorých a osoby v rekonvalescencii, seniorov a športovcov
» blahodárne pôsobí pri srdcovej nedostatočnosti a srdcovej ischemickej
   chorobe
» je vhodný u neurodegeneratívnych a degeneratívne svalových
   ochoreniach

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2x denne

 

Zloženie 1 kapsuly:  slnečnicový olej, želatína, glycerín (zahusťovadlo), koenzým Q10 (30 mg ± 5 % v jednej kapsule z biologického zdroja), včelí vosk (plnidlo), voda, vitamín E (5 mg alebo ± 5 % v jednej kapsule, t.j. 42 % RHP*), karamel - prírodné farbivo

*RHP = referenčná hodnota príjmu

 

Minimálna trvanlivosť do: uvedená na krabičke a blistri.

 

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti! Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Užívanie v dobe tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. 

 

Celková hmotnosť jednej kapsule: 66,6 g  ± 5 % (90 kapsúl)

Súvisiace produkty

Štítky: srdce-svaly-sport