• Chlorella pyrenoidosa 80g

Chlorella pyrenoidosa 80g

  • Kód produktu: 5901549747355
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,00€

Chlorella pyrenoidosa 

Je 100% čistá sladkovodná riasa. Po spracovaní je stlačená do podoby tabliet za pomoci vodnej pary bez dodatkov a chemických prostriedkov.

Balenie obsahuje:  - 80g chlorelly

Zloženie : riasa chlorella pyrenoidosa 100%

Riasa je známa svojimi priaznivými účinkami na ľudský organizmus, zažívanie a trávenie . Obsahuje množstvo vlákniny, vitamínov a minerálov ako napr. B12 , vápnik (uvádza sa že obsahuje 11 krát viac vápnika ako kravské mlieko), horčík, draslík...

Absorbuje ťažké kovy a iné škodlivé toxické zložky z čriev, ktoré sa odstraňujú prirodzenou cestou. Obsahuje najväčšie množstvo chlorofylu zo všetkých zelených rastlín rastúcich na našej planéte, vďaka čomu vylepšuje krvný obraz, urýchľuje hojenie rán a ochraňuje pred zápalmi. Posilňuje odolnosť organizmu, vylepšuje pamäť a koncentráciu a taktiež odstraňuje toxíny z organizmu.

  • Obsahuje CGF - Známy lekár z Japonska Dr. Fujimaki izoloval z chlorelly rastový faktor pomenovaný CGF (Chlorella Growth Factor). Je to najsilnejšia zložka chlorelly. Práve chlorella pyrenoidosa má najväčšiu koncentráciu tohto rastového faktoru.  CGF pôsobí probioticky, má významný a výrazný omladzujúci a posilňujúci efekt, stará sa tiež o kvalitu života črevnej mikroflóry, podporuje regeneráciu tkanív, delenie a rast zdravých buniek.
  • Chlorellová vláknina pôsobí vďaka sporopolleínu celkom výnimočne. Sporopolleín je unikátna látka, ktorá robí zo sladkovodnej riasy chlorelly ojedinelý, významný detoxikačný prostriedok. Funguje to tak, že bunečné steny chlorelly na seba naviažu toxické látky, ktoré potom z organizmu odchádzajú prirodzenou cestou (stolicou). Pevná vláknina chlorelly mechanicky (ako kefy) odstraňuje nánosy odpadu, prichyteného v tráviacom trakte. 
  • Chlorella posilňuje imunitu celostným pôsobením. Vytvára nepriateľské prostredie pre nepriateľské organizmy a priateľské prostredie pre organizmy prospešné. Vďaka čisteniu naštartuje obranné mechanizmy. Nasýtením buniek dodá potrebnú energiu.
  • Chlorofyl - zelené farbivo rastlín. Chlorella je najbohatším zdrojom chlorofylu na našej planéte. Rastliny vďaka tejto látke žijú a dýchajú, prosperujú. Ľuďom zlepšuje krvný obraz, urýchľuje hojenie rán a pôsobí  protizápalovo, antibakteriálne. Zlepšuje okysličenie organizmu, čím bráni vzniku infekčného prostredia, má dezinfekčné aj dezodoračné vlastnosti, je vhodný na osvieženie dychu ako aj dezodoráciu telesných tekutín potu, moču. Detoxikačný účinok chlorofylu účinne zbavuje telo toxických, odpadových látok a škodlivín, čím prospieva k posilneniu imunity.
  • Chlorella nepracuje ale iba ako prebiotikum, pôsobí aj antibakteriálne. Obsahuje látku zvanú Chlorellin, ktorá je prirodzeným antibiotikom. Podobne antibioticky pôsobia v cesnaku látky Allicin a Ajoen. Na rozdiel od chemických antibiotík pôsobí Chlorellín len proti patogénnym organizmom, bez poškodenia tráviacej mikroflóry.

Odporúčané použitie:

3x denne 4-6 tabliet zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Chlorellu môžeme užívať pred jedlom, počas ale i po jedle.

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Pre deti od 3 rokov je 1/2 dávkovanie.

Skladujte v suchom a chladnom mieste.

Súvisiace produkty

Štítky: Chlorella-pyrenoidosa-zelene-potraviny-sladkovodna-riasa